Plan pracy Samorządu

WRZESIEŃ

1.Opracowanie planu pracy na bieżący rok szkolny z uwzględnieniem zadań priorytetowych szkoły.

2. Rozpoczęcie akcji:

Komputery za tonery – zbiórka tonerów i kadridży we współpracy z zakładami pracy.

3.  Dzień chłopaka – upominki dla chłopców naszej szkoły.

PAŹDZIERNIK

1.  Pomoc w przygotowaniu uroczystego apelu, życzenia i kwiaty dla pracowników szkoły z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

2. Konkurs na Dzień Edukacji Narodowej- "Rozpoznaj swoich nauczycieli po zdjęciach z dzieciństwa".

3.  Akcja „Góra grosza”

LISTOPAD

1. Uporządkowanie terenu przy pomniku przy ul. Ratuszowej przed Świętem   Niepodległości.

2. Udział pocztu sztandarowego w obchodach Święta Niepodległości

3. Dyskoteka dla klas IV-VI z okazji Andrzejek.

4. Pomoc w organizacji "Dnia życzliwości" w naszej szkole.

1. Życzenia świąteczne, noworoczne dla pracowników szkoły.

2. Konkurs świąteczny- na najładniejszą dekorację sali lekcyjnej.

STYCZEŃ

1.Zbiórka karmy dla zwierząt – wspomaganie wronieckiego oddziału Towarzystwa  Opieki nad Zwierzętami.

2. Pomoc w zorganizowaniu ogólnoszkolnego konkursu wiedzy wśród uczniów na temat savoir vivre – Szkoła Dobrego  Wychowania.

LUTY

1. Dyskoteka karnawałowa połączona z Walentynkami.

1. Życzenia dla pań z okazji Dnia Kobiet .

KWIECIEŃ

1. Opracowanie harmonogramu wyborów. Rozpoczęcie  akcji przedwyborczej – prezentacja programów wyborczych przez nowych kandydatów.

2. Prezentacja kandydatów do RSU na apelu z okazji Konstytucji 3 Maja.

3. Uporządkowanie terenu przy pomniku  przy ul. Ratuszowej przed     Świętem  Konstytucji 3 Maja.

MAJ

1.  Udział pocztu sztandarowego w obchodach 3 maja – udział w uroczystej mszy za ojczyznę oraz złożenie kwiatów przed pomnikiem.

2. Przydział obowiązków "nowej" RSU.

3. Podsumowanie akcji "Komputery za tonery".

CZERWIEC

1. Pomoc w organizacji Święta Szkoły i Dnia Dziecka.

2. Pomoc w uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2016/2017.