herb

Informacja dla rodziców przyszłych pierwszoklasistów.

Drodzy Rodzice.

Wkrótce Państwa dzieci wkroczą w progi naszej szkoły jako uczennice i uczniowie klasy pierwszej. Pragniemy więc Państwa i dzieci serdecznie przywitać i przekazać kilka ważnych informacji zawartych w prezentacji. Wspólnie będziemy spędzać czas w szkole i bardzo chcemy, aby był on dla dzieci czasem pełnym radości z poznawania świata, zdobywania wiadomości i umiejętności. Dzieci będą miały okazję poznać nowych rówieśników, nawiązywać kontakty koleżeńskie, przyjacielskie, dzielić się swoimi doświadczeniami oraz rozwijać swoje zainteresowania i talent.

Zobacz również:

Wakacje 2022
Czytaj więcej
Przekazanie władzy nowej RSU oraz podsumowanie roku szkolnego
Czytaj więcej
Zakończenie roku szkolnego 2021/2022
Czytaj więcej
Skip to content