Powitanie jesieni w Karolewie

2015.09.30

We wtorek 22 września uczniowie klasy II d  wraz z wychowawczynią udali się busem do Karolewa, by tam świętować nadejście jesieni. Swoją wyprawę rozpoczęli od przejażdżki  bryczką, dzięki niej mogli podziwiać uroki okolicznych lasów. Po powrocie dzieci udały się na łąkę i rozpoczęły wspólną zabawę ze śpiewem i nie tylko. W tym czasie rodzice przygotowywali smaczne kiełbaski na ruszcie. Po posiłku odbyły się wyścigi rzędów z ziemniakiem w roli głównej, za zaangażowanie w sportowych rozgrywkach dzieci otrzymały słodkie niespodzianki.

W czasie pobytu w Karolewie  uczniowie zaobserwowali niemałe stado pasących się koni, czaple siwe oraz przez cały czas towarzyszyły im dwa  przyjazne dla nich psy. Dzieci wróciły do Wronek zmęczone, ale radosne.

Dziękuję rodzicom za pomoc w przygotowaniu imprezy.

Agnieszka Gołąbek