Wieczorek poezji jesiennej w 1 C

2015.11.14

6 listopada br w godzinach wieczornych w klasie Ic odbył się Wieczorek poezji jesiennej. Dzieci przed swoimi najbliższymi najpierw wspólnie  zaśpiewali i zatańczyli do utworu "Urodziny marchewki" oraz wyrecytowali wiersz o jeżyku. Następnie młodzi aktorzy wyrecytowali indywidualnie wybrane utwory, a na podsumowanie spotkania wystąpili w inscenizacji do utworu pt. "Rzepka" J. Tuwima w roli aktorów-mimów.
Spotkanie było okazją do zaprezentowania swoich talentów recytatorskich ale przede wszystkim stworzyło możliwość przełamania nieśmiałości i lęku dziecka przed wystąpieniami publicznymi. Przebiegło w miłej atmosferze, dzieci chętnie występowały a rodzice z wielką radością bili im brawo.
Dziękuję rodzicom za obecność, zaangażowanie oraz przygotowanie przepięknych i pomysłowych przebrań dla dzieci.

Natalia Antoszewska