Wyjazd na lodowisko

2015.12.01

Nasza szkoła promuje zdrowy styl życia. Szczególną uwagę zwracamy na prawidłowe odżywianie uczniów oraz ich aktywny wypoczynek sprzyjający fizycznemu rozwojowi.

Uczniowie naszej szkoły mają możliwość uczestnictwa w dodatkowych zajęciach, a  także udział w atrakcyjnych dla nich wyjazdach, które mają na celu zachęcić uczniów do aktywnego wypoczynku.

30 listopada 2015r. uczniowie – uczestnicy koła „Szlachetne zdrowie” oraz uczniowie klasy 6A i 6B –aktywnie spędzili czas na lodowisku w Tarnowie Podgórnym.

Cele wyjazdu to propagowanie aktywnego spędzania czasu wolnego, doskonalenie techniki jazdy na łyżwach, integracja oraz dobra zabawa.

Uczniowie chętnie poddawali się łyżwiarskim szaleństwom.

Do Wronek wróciliśmy zadowoleni i zrelaksowani,  ze świadomością, że wyjazd był bardzo udany i należy go w przyszłości powtórzyć.

Opiekunowie:

Iwona Dąbrowska