Balik karnawałowy

2016.02.05

W czwartek 4 lutego w klasie 2d odbył się balik karnawałowy.

Dzieci przebrały się za bohaterów z bajek. Najpierw nastąpiło uroczyste powitanie wszystkich uczestników zabawy. Potem dzieci,, pojechały karetą na przyjęcie`` i odgadywały bajkowe zagadki. Oprócz tego brały udział w konkursach takich jak: taniec z balonem, zawijanie na patyczek sznurka z cukierkiem, lot na balonie, taniec na gazecie, dmuchanie balonika, jedzenie jabłka na czas oraz taniec z różdżką.

W czasie imprezy dzieci częstowały się ciastem, paluszkami, herbatnikami, sokiem i oczywiście pączkami, bo nie zapomnieliśmy, że dzisiaj Tłusty Czwartek. Podczas baliku odbyło się głosowanie na najładniejszy i najbardziej zabawny strój. Dzieci zadecydowały o wyborze stroju Julki, która przebrała się za Pippi Langstrumpf. Impreza karnawałowa była udana, dzieci odnalazły się w nowych rolach, tancerzy i aktorów.

Dziękuję wszystkim rodzicom za przygotowanie przebrań dla dzieci. Paniom: Paulinie, Magdalenie, Lucynie składamy podziękowania za przygotowanie słodkiego poczęstunku.

Agnieszka Gołąbek