Karnawałowo w klasie IIIB

2016.02.10

4 lutego 2016 roku w sali nr 1 naszej szkoły odbył się "Bal karnawałowy" dla uczniów klasy 3B. Na początku głośnym okrzykiem "HEJ!" przywitaliśmy bohaterów bajek oraz wszystkie przybyłe księżniczki, wróżki i zwierzątka. Bawiliśmy się w tzw. "rozruszankę". Później ruszyliśmy do tańca przy dźwiękach takich piosenek jak: "Tańczymy labado", "Kaczuszki", "Głowa, ramiona, kolana. pięty". Braliśmy również udział w zabawach: gorące krzesła, kalambury, zgaduj zgadula i z zawiązanymi oczami rysowaliśmy bałwana. Później uczniowie zjedli pyszne pączki. Na koniec wybraliśmy króla i królową balu, a dzieci zostały nagrodzone za udział w zabawach. Wszyscy doskonale się bawiliśmy- śmiechów nie było końca!

Bal przebierańców zorganizowała i poprowadziła mama  Oliwiera,  pani Justyna Chałupnik, której bardzo dziękujemy za zaangażowanie.