Spotkanie policjantów z pierwszakami

2016.03.07

W piątek, 4 marca br. najmłodszych uczniów naszej szkoły odwiedzili policjanci z wronieckiej Komendy Policji, którzy wręczyli upominki zwyciężczyni konkursu „Odlbaskow-bezwypadkowo” Marcelinie Grendzie z klasy I c , a dzieciom opowiedzieli o bezpiecznych i niebezpiecznych zachowaniach na drodze, przypomnieli o korzyściach noszenia elementów odblaskowych przy ubraniu bądź tornistrze oraz jak należy zachować się, gdy zaczepi nas obca osoba.

Spotkanie przebiegło w przemiłej atmosferze, panowie policjanci byli bardzo cierpliwi i serdeczni, wysłuchali każdego dziecka, odpowiedzieli na każde pytanie.

Dzięki takim spotkaniom i postawom policjant będzie kojarzył się dzieciom, jako osoba, której nie należy się bać i do której zawsze i w każdej sytuacji można zwrócić się o pomoc.

Serdecznie dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie.