Poznajemy miejsca pracy i hobby naszych najbliższych

2016.03.29

Rodzice i dziadkowie uczniów klasy Id  bardzo aktywnie uczestniczą w życiu szkolnym swoich pociech.

Babcia Kazia Nowak uwielbia gotować, dlatego przygotowała  na drugie śniadanie przepyszne racuszki.  Przyniosła je do szkoły gorące i pachnące. Pełna misa  smakołyków została zjedzona w mig. To dopiero było śniadanie !

Przed świętami wielkanocnymi poznaliśmy miejsce pracy mamy Alana Pawlaka. Pani Kasia zaprosiła nas na zajęcia do Ośrodka Terapii Zajęciowej. Dzieci wspólnie z podopiecznymi wykonywały przepiękne ozdoby wielkanocne. Powstały barwne pisanki, śmieszne zajączki, cudowne kurczaczki i inne cudeńka. Uczniowie poznali warunki w jakich uczą się i spędzają czas osoby niepełnosprawne.

Mama Amandy Fenrych dba o swój duży ogród. Pozwoliła w nim zostawić zajączkowi upominki dla dzieci. Poszliśmy więc na spacer do pięknego ogrodu i znaleźliśmy wielkanocne niespodzianki.

Dziękujemy  za zaangażowanie i poświęcony czas.

Uczniowie I d   z wychowawczynią

Lucyną Salską