Klasy 2a i 2b w Poznaniu

2016.04.13

W dniu 5 kwietnia 2016r. klasa IIa oraz IIb wybrały się do Teatru Muzycznego w Poznaniu na przedstawienie pt. ”Pchła Szachrajka”.  Spektakl utrzymany był w klimacie kabaretu dla dzieci, wzbogacony o piosenki poznańskich kompozytorów oraz przepiękne stroje aktorów. „Pchła Szachrajka” to zatem obowiązkowa pozycja, której nie może zabraknąć w dziecięcej biblioteczce. Po przedstawieniu wyruszyliśmy na zwiedzanie wraz z przodownikiem Poznańskiej Palmiarni. Palmiarnia jest jedną z najstarszych w Europie ogrodów tego typu. Jej unikalne zbiory to 17 tys. roślin należących do 1100 gatunków.  Dzieci zwiedziły wszystkie zakątki i nie mogły nadziwić się tak różnorodnej roślinności. Pełni wrażeń i bardzo zadowoleni wróciliśmy do Wronek.