Uczniowie klasy IIb i IIc przedstawili

2016.04.16

W czwartek 14 kwietnia grupa teatralna o nazwie „Kornelówki” składająca się z uczniów klasy IIb i IIc wzięła udział w IV Przeglądzie Teatrzyków Dziecięcych „Baśniogród”.

Przed licznie zgromadzoną widownią nasi podopieczni  zaprezentowali utwór Kornela Makuszyńskiego pt. „Krawiec Niteczka”. Występ był przepiękny i pełen radości. Publiczność, składająca się z uczniów innych szkół, przedszkolaków, rodziców i dziadków, nagrodziła  małych aktorów gromkimi brawami.

Korzystając z okazji chcemy podziękować za wielkie zaangażowanie: rodzicom i dziadkom. To dzięki Wam zabawa w teatr  stała się przyjemnością i dużą dawką radości dla Waszych milusińskich.

Izabela Świniarska i Beata Tomczak