Apel pt. Szlachetne zdrowie

2016.05.15

Członkowie koła "Szlachetne zdrowie" oraz uczniowie z klasy VI a, VI b i VI c przygotowali i zaprezentowali społeczności uczniowskiej "Kornelówki",w ramach realizacji innowacji pedagogicznej, apel pod hasłem "Szlachetne zdrowie".

Celem tego apelu było przekazanie uczniom wiadomości dotyczących znaczenia prawidłowego odżywiania w życiu człowieka, roli sportu oraz zachęcenie wszystkich obecnych do uprawiania sportów i aktywnego spędzania wolnego czasu.

Apel składał sie z części teoretycznej przeplatanej układami tanecznymi w wykonaniu uczniów z klasy VI b (opiekun p. A. Rakowicz) i VI c (opiekun p. J. Musiał). Gościnnie uczniowie z klasy II b (wychowawca p. I Świniarska) zaśpiewali przygotowaną przez siebie nową wersję piosenki pt. "Witaminki".

Wszyscy biorący udział w apelu z zainteresowaniem obejrzeli przedstawienie oraz aktywnie uczestniczyli w ćwiczeniach fizycznych - układy taneczne.

Nasz apel między innymi obejrzały panie z szamotulskiego SANEPID-u.

Opiekun koła - I Dąbrowska

Wychowawca klasy VI b - A. Rakowicz