KLASA I A NA PIKNIKU RODZINNYM W OLSZYNKACH

2016.06.28

W czwartkowe popołudnie, 23 czerwca 2016 roku uczniowie klasy I a zaprosili rodziców do Olszynek, aby świętować Dzień Ojca i Święto Matki. Najpierw rodzic z dzieckiem płynął łodzią wycieczkową ,,Galar”, podziwiano wówczas krajobraz rzeki Warty. Uczniowie wystąpili z programem artystycznym dla rodziców, zaprosili mamusie i tatusiów do ,,poleczki”. Później odbyły się zabawy i gry sportowe na wesoło. Tatusiowie piekli kiełbaski na ognisku, a mamusie częstowały pysznym ciastem. Dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane upominki. Uczestnikom pikniku towarzyszyła radość ze wspólnego spotkania. Dziękuje wszystkim rodzicom za zaangażowanie i pomoc w organizowaniu imprez i wycieczek w klasie pierwszej; w szczególności Radzie Rodziców.

Renata Śliwa