herb

Nocka w szkole

Noc z piątku na sobotę (10-11 czerwca) uczniowie klas I a oraz V a spędzili w szkole. Poza snem, czekały na nich zabawy przygotowane przez wychowawczynie: panią Izabelę Świniarską i panią Hannę Janicką oraz przez pana Artura Hibnera („Fabryka Nadziei”), któremu serdecznie dziękujemy!!!

„Klasy V a i I a równolegle (na zmianę) w sali gimnastycznej wykonywały ćwiczenia ukierunkowane na kształtowanie umiejętności psychospołecznych i psychomotorycznych, a w klasie – zajęcia artystyczne ukierunkowane na pracę z emocjami (torba emocji – klasa V a, gniotki złości – klasa I a). Później na placu szkolnym różne rodzaje chowanego z latarkami i zabawa „w poszukiwaniu ukrytego światełka”.
Wspaniały czas. Dzieci rozpromienione, uradowane:) Dobre myśli, dobre słowa, dobre czyny :)”
Artur Hibner

Zobacz również:

Pieczony ziemniak w „Adrenalinie”
Czytaj więcej
Pieczony ziemniak klas 5b i 4a
Czytaj więcej
Sezon jesiennych czwartków lekkoatletycznych rozpoczęty:)
Czytaj więcej
Skip to content