herb

Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych w Łodzi!!!

W sobotę , 18 czerwca i niedzielę, 19 czerwca na stadionie AZS Łódź odbył się Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych. W wydarzeniu wzięli udział zawodnicy z niemal ze wszystkich regionach Polski. Najlepsi sportowcy naszej szkoły, którzy swoją pracą i zaangażowaniem uzyskali najlepsze wyniki w czwartkach lekkoatletycznych w Szamotułach, zostali wyróżnieni i wzięli udział w rywalizacji ogólnopolskiej w Łodzi.

Uczniowie reprezentowali naszą szkołę w następujących dyscyplinach:

  • Olga Konenc – bieg na 300 metrów,
  • Miłosz Anioł – bieg na 60 metrów,
  • Andrii Romakhov – rzut piłeczką palantową (w finale zajął 9 miejsce!!!),
  • Nikola Borowska – bieg na 300 metrów.

Centymetry w rzucie, ułamki sekundy w biegu decydowały o wejściu do finału, a potem na podium. Jechaliśmy całą grupą i miło było patrzeć, jak każdy każdemu dopingował, wspierał! Mieliśmy zaszczyt poznać Olimpijczyka w skoku wzwyż – pana Artura Partykę, z którym zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie. Były nerwy, płacz, ale i też uśmiech!

Wróciliśmy do domu bez medali, ale i tak szczęśliwi, pełni pozytywnych wrażeń. Gotowi do dalszego trenowania 🙂

Kochani! Dziękuję Wam za poświęcony czas i za tę energię, która się nie kończy. Rodzicom dziękuję za zaufanie, bo wiem, że dla niektórych dzieci to był pierwszy taki wyjazd. I oczywiście dziękuję RADZIE RODZICÓW za wsparcie finansowe.

Dzieciaczki! Jestem z Was bardzo dumna!

Małgorzata Anioł

Zobacz również:

sadziMY
Czytaj więcej
Dzień Chłopca w klasie I a
Czytaj więcej
Spotkanie pierwszaków z policjantami
Czytaj więcej
Skip to content