herb

Podsumowanie projektu edukacyjnego „Las naszym dobrem” w klasie III a

Uczniowie klasy III a przez kilka tygodni zgłębiali wiedzę o środowisku leśnym. Poznali warstwy lasu i ich mieszkańców. Nauczyli się rozpoznawać grzyby jadalne. Tworzyli łańcuchy pokarmowe, poznając zależności występujące w omawianym biosystemie. Wykonali lapbooki, w których zaprezentowali zdobyte wiadomości. Na zajęciach plastycznych wykonali ciekawe prace. Zwieńczeniem projektu był konkurs wiedzy, podczas którego mogli pochwalić się kolegom swoją wiedzą i umiejętnościami.

Dziękuję Nadleśnictwu Wronki za ufundowanie dla wszystkich dzieci wspaniałych upominków.

Lucyna Salska

Zobacz również:

Gimnastyka, step
Czytaj więcej
Wróżby andrzejkowe IV b
Czytaj więcej
Dzień Życzliwości i Pozdrowień
Czytaj więcej
Skip to content