herb

Powiatowy Konkurs Recytatorski i Plastyczny w Sierakowie

Jak każdego roku w Sierakowskim Ośrodku Kultury odbył się konkurs recytatorski i plastyczny – „W hołdzie Janowi Pawłowi II”.

Tematem konkursu recytatorskiego była recytacja poezji Adama Mickiewicza, Juliusza Słowackiego i Cypriana Kamila Norwida pt.: „Pochylmy się nad słowami, które krzepią”. Udział w konkursie polegał na przygotowaniu i zaprezentowaniu jednego utworu lub fragmentu utworu wybranego poety. Z naszej szkoły w wyżej wymienionym konkursie w kategorii klas 4-8, udział wzięły: Zuzanna Szablewska z klasy IV a oraz Amanda Fenrych z klasy VIII a.

W konkursie plastycznym wyróżniono pracę Ignacego Paczkowskiego z klasy V a.

Serdeczne gratulacje!!!

Justyna Dojas

Zobacz również:

Żywy portret Świętego
Czytaj więcej
Muzyczny debiut naszych pierwszaków
Czytaj więcej
Robimy masło! Klasy piąte w Muzeum Ziemi Wronieckiej
Czytaj więcej
Skip to content