herb

Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

„A to klops, już po wakacjach…”

W czwartek, 1 września młodzi ludzie, ich rodzice i nauczyciele pomaszerowali do szkoły, by uroczyście rozpocząć nowy rok szkolny, ale też spotkać się po wakacyjnej przerwie ze swoimi koleżankami i kolegami, opowiedzieć im o swoich letnich przygodach, podzielić się wrażeniami z wakacyjnych wypraw i przygód. Opaleni, uśmiechnięci, wypoczęci…

O godz. 9.00 w sali gimnastycznej spotkali się uczniowie klas IV-VIII. Uroczysty apel prowadzili: Miłosz Anioł i Damian Chudziak – Przewodniczący RSU i jego Zastępca. Dziewczynki z klasy V a (Sandra, Olga, Marianna, Maja i Zosia) wyrecytowały wiersze: o mijających wakacjach i o powrocie do szkoły.

O godzinie 11.00 uroczyście rozpoczęli rok szkolny 2022/2023 uczniowie klas I-III. Spotkanie w sali gimnastycznej było szczególnie emocjonujące dla dzieci z klas pierwszych. Każde z nich zostało powitane z radością przez wychowawczynię i obdarowane upominkiem. Wzruszeni rodzice powierzyli w tym roku swoje Skarby pani Jolancie Chmurak i pani Lucynie Salskiej. Apel poprowadzili Zuzia i Julek z klasy III a – reprezentanci RSU. Wiersze na powitanie pierwszaków recytowali Olga, Anielka i Aleksander.

Wszystkim uczniom życzymy roku pełnego radości ze zdobywania wiedzy, odkrywania talentów, rozwijania zainteresowań. Budowania relacji, które wspierają i dodają skrzydeł. Pamiętajcie! Każdy z nas jest WAŻNY, MĄDRY i DOBRY!

Nauczycielom i Rodzicom życzymy pogody ducha i radości z każdego dnia.

Zobacz również:

Konkurs maryjny rozstrzygnięty
Czytaj więcej
I b w OSP
Czytaj więcej
Klasy I-III w Kościanie
Czytaj więcej
Skip to content