herb

„SPOTKANIE Z BAJKĄ”

W przedświątecznym czasie uczennice z aktywu bibliotecznego odwiedziły uczniów klas I a i I b w ramach promocji czytelnictwa pt. „Spotkanie z bajką”.

Amelka Jasnosik, Zosia Nowaczkiewicz, Olga Konenc i Natalia Marciniak z klasy V a czytały dzieciom „Prawdziwą opowieść o Św. Mikołaju” oraz „Opowieść o Bożym Narodzeniu”. Dzieci z wielką uwagą słuchały i odpowiadały na pytania dotyczące przeczytanych tekstów. Przerywnikiem było zaśpiewanie piosenki „A Mikołaj pędzi” oraz „Święta to czas niespodzianek”. Na koniec dziewczynki z aktywu bibliotecznego rozdały swoim młodszym kolegom i koleżankom kolorowanki o Bożym Narodzeniu i zachęciły do częstych wizyt w bibliotece i do czytania książek.

Dziękujemy wychowawczyniom klas pierwszych wraz z uczniami za ten mile spędzony czas, który uwieczniliśmy wspólnymi zdjęciami.

Justyna Dojas

Zobacz również:

Święto Patrona
Czytaj więcej
Zajęcia taneczne w ferie
Czytaj więcej
Z życia świetlicy…
Czytaj więcej
Skip to content