herb

Świąteczna zbiórka żywności

W grudniu opiekunki RSU wraz z uczniami zorganizowały przedświąteczną zbiórkę żywności dla najbardziej potrzebujących rodzin z Wronek i okolic. Nasza Szkoła przyłączyła się do corocznej akcji charytatywnej prowadzonej przez braci z Zakonu Braci Mniejszych – Franciszkanów we Wronkach. Akcja spotkała się z ogromnym odzewem ze strony uczniów i rodziców. Każda z klas zebrała imponującą liczbę produktów. 15 grudnia opiekunki RSU wraz z panią pedagog dostarczyły Braciom Franciszkanom paczki i zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcie 🙂

Serdecznie dziękujemy, również w imieniu Braci Franciszkanów, naszym Uczniom i Rodzicom za udział w zbiórce!!!

Zobacz również:

Rodzinny Kapitał Opiekuńczy, 500+.
Czytaj więcej
Regulamin konkursu plastycznego dla uczniów klas IV-VIII na najładniejszy projekt plakatu promującego IV Międzyszkolny Przegląd Teatralny „Wronieckie Kalosze”
Czytaj więcej
Wesołych świąt!!!
Czytaj więcej
Skip to content