herb

Tydzień z „Fabryką Nadziei”

W czwartek, 9 czerwca przedszkolaki po raz pierwszy ćwiczyły z trenerem – panem Arturem Hibnerem – w sali gimnastycznej. Fantastyczna zabawa!!!

W piątek, 10 czerwca w ramach zajęć świetlicowych „Fabryki Nadziei” w Kornelówce kubkowe pająki uczył nas wykonywać Daniel. Wspaniałe doświadczenie dla samego prowadzącego, jak i jego koleżanek i kolegów. Efekty prac – rewelacyjne!!!

W drugiej części zajęć ruszyliśmy na zajęcia terenowe z lodową ochłodą na koniec.

W piątek kolejny raz oddział przygotowawczy miał zajęcia na kompleksie sportowym przy Szkole Podstawowej nr 3 we Wronkach. Ćwiczenia ukierunkowane na kształtowanie umiejętności psychospołecznych i psychomotorycznych (a także na naukę języka angielskiego). Był też mecz piłkarski (dziewczęta kontra chłopcy), gra w siatkówkę, swobodne zabawy. Po zajęciach chętni otrzymali nowe buty piłkarskie, żeby móc także rozwijać się np. w wolnym czasie. Oczywiście, nie mogło zabraknąć minipoczęstunku w celu uzupełnienia sił.

Nocka z piątku na sobotę:

Klasy V a i I a równolegle (na zmianę) w sali gimnastycznej wykonywały ćwiczenia ukierunkowane na kształtowanie umiejętności psychospołecznych i psychomotorycznych, a w klasie – zajęcia artystyczne ukierunkowane na pracę z emocjami (torba emocji – klasa V a, gniotki złości – klasa I a). Później na placu szkolnym różne rodzaje chowanego z latarkami i zabawa „w poszukiwaniu ukrytego światełka”.

Wspaniały czas. Dzieci rozpromienione, uradowane:) Dobre myśli, dobre słowa, dobre czyny 🙂

Artur Hibner

Zobacz również:

sadziMY
Czytaj więcej
Dzień Chłopca w klasie I a
Czytaj więcej
Spotkanie pierwszaków z policjantami
Czytaj więcej
Skip to content