herb

Wycieczka klas IIIb i Ia

19 maja klasy I a i  III b odwiedziły stolicę Wielkopolski. Zaplanowane zajęcia dostarczyły dzieciom dużo wiedzy, satysfakcji z samodzielnej pracy oraz radości z mile spędzonego czasu.

W „Manufakturze Czekolady” degustując czekoladę, dowiedziały się o tym, jak powstaje ten smakołyk, jakie są jego rodzaje. Dzieci same robiły tabliczkę czekolady z pysznymi dodatkami, które zanurzały w płynnej masie czekoladowej. W przerwie przed kolejnymi zajęciami zobaczyliśmy na Ratuszu trykające się koziołki. Następnie udaliśmy się do Ogrodu Botanicznego, gdzie w otoczeniu pięknej przyrody, wraz z panią przewodnik dzieci poruszały się po wyznaczonych ścieżkach, rozwiązywały po drodze zadania i poznawały tajemnice życia pszczół. Na zakończenie wykonały z różnych materiałów plastycznych postać pszczoły.

Szczęśliwi, pełni humoru wróciliśmy do Wronek.

Wychowawczyni klasy I a: Pani Izabela Świniarska,
Wychowawczyni klasy III b: Pani Jolanta Chmurak

Zobacz również:

Wakacje 2022
Czytaj więcej
Przekazanie władzy nowej RSU oraz podsumowanie roku szkolnego
Czytaj więcej
Zakończenie roku szkolnego 2021/2022
Czytaj więcej
Skip to content