herb

Wyniki szkolnego konkursu recytatorskiego

We wtorek, 17 maja odbyły się szkolne eliminacje XV Powiatowego Konkursu Recytatorskiego „W hołdzie Janowi Pawłowi II”, którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa im. mjr H. Sucharskiego w Sierakowie.

Uczestnicy konkursu mieli za zadanie wyrecytować utwór poetycki lub prozatorski Jana Pawła II lub utwór o Janie Pawle II.

W kategorii klas I-III zwyciężył Aleksander Ludwiczak – uczeń klasy II a.

W kategorii klas IV-VIII pierwsze miejsce zajęły ex aequo: Alicja Wika (uczennica klasy V b) oraz Weronika Myszka (z klasy VIII a). Na drugim miejscu uplasowała się Amelia Sokółka (klasa VIII a), a na trzecim – Miłosz Anioł (uczeń klasy IV b).

Gratulujemy!!!

Laureaci konkursu szkolnego będą reprezentować naszą szkołę 27 maja – podczas konkursu powiatowego, który odbędzie się w sali Sierakowskiego Ośrodka Kultury. Trzymamy kciuki!!!

Zobacz również:

Konkurs maryjny rozstrzygnięty
Czytaj więcej
I b w OSP
Czytaj więcej
Klasy I-III w Kościanie
Czytaj więcej
Skip to content