herb

XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

W piątek, pierwszego dnia października obchodziliśmy XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. W tym dniu uczniowie mieli okazję do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w ciekawy, zabawny i niebanalny sposób. Nie od dziś wiadomo, że nauka przez zabawę przynosi najlepsze efekty. Uczniowie trenowali tabliczkę mnożenia poprzez układanie domina, puzzli, gry dobble, stacji zadaniowych, a także podczas gry na platformie internetowej Kahoot. Efekty swoich wysiłków sprawdzali, przystępując do egzaminu z tabliczki mnożenia. Najlepsi otrzymali tytuł Mistrza Tabliczki Mnożenia. Gratulujemy wszystkim i życzymy powodzenia za rok.

Zobacz również:

Gimnastyka, step
Czytaj więcej
Wróżby andrzejkowe IV b
Czytaj więcej
Dzień Życzliwości i Pozdrowień
Czytaj więcej
Skip to content