herb

Zajęcia edukacyjne z leśnikiem

We wtorek, 21 lutego odbyło się kolejne spotkanie uczniów edukacji wczesnoszkolnej z leśnikiem w ramach realizowanego w tym roku szkolnym autorskiego projektu „Las w czterech odsłonach”. Tym razem mówiliśmy o tym, w jaki sposób pomagamy zwierzętom leśnym przetrwać zimę. Uczyliśmy się rozpoznawać tropy. Niestety z powodu braku śniegu wykorzystaliśmy mokry piasek. Wykonaliśmy też ciekawe prace plastyczne.

Dziękujemy panu leśniczemu Norbertowi Szelągowi za wzbudzenie wśród dzieci zainteresowania środowiskiem leśnym i przekazanie wielu ciekawych informacji.

Już nie możemy się doczekać wiosennego spotkania, tym razem w lesie.

Lucyna Salska

Zobacz również:

Wycieczka klas 7A, 8A i 8B do do Palmiarni Poznańskiej oraz parku trampolin Stacja Grawitacja
Czytaj więcej
Święto liczby Pi.
Czytaj więcej
Wyjazd klas piątych do Poznania
Czytaj więcej
Skip to content