herb

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

W piątek, 24 czerwca elegancko ubrani uczniowie, ich rodzice i nauczyciele zjawili się w murach szkoły, by uroczyście zakończyć ten rok i pożegnać się na najbliższe dwa miesiące.

O godzinie 9.00 odbyło się zakończenie roku szkolnego klas I-IV. Świadectwa z wyróżnieniem otrzymali uczniowie klas czwartych. Był to ważny moment dla trzecioklasistów – pożegnali się dziś ze swoimi wychowawczyniami, panią Lucyną Salską i panią Jolantą Chmurak, by wkrótce zacząć nowy etap swojej edukacji.

O godzinie 11.00 swój rok szkolny zakończyli uczniowie klas V-VII – podczas apelu swoje świadectwa i nagrody otrzymali wyróżnieniu uczniowie. Już po raz ostatni – jako uczniowie Kornelówki – pojawili się ósmoklasiści. Pożegnali się ze szkołą, tańcząc poloneza i salsę, podziękowali swoim nauczycielom i rodzicom za wsparcie, jakie przez lata otrzymywali, otrzymali świadectwa ukończenie szkoły podstawowej oraz nagrody i dyplomy za wysokie wyniki w nauce, bardzo dobre lub wzorowe zachowanie, działania podjęte na rzecz klasy i szkoły.

Zobacz również:

Wakacje 2022
Czytaj więcej
Przekazanie władzy nowej RSU oraz podsumowanie roku szkolnego
Czytaj więcej
Zakończenie roku szkolnego 2021/2022
Czytaj więcej
Skip to content