herb

Zapraszamy na „Spacer po Kornelówce”

W ramach obchodów 100-lecia naszej Szkoły oraz 40. rocznicy nadania Szkole imienia Kornela Makuszyńskiego powstał film – wspólne dzieło wielu zaangażowanych osób.

Bardzo dziękujemy naszemu Wspaniałemu Montażyście – za wykonaną pracę, za cierpliwość i wyrozumiałość 🙂

Reżyserkami i autorkami scenariusza są panie: Eliza Paszyk i Daria Spychała. Zrealizowały one film wraz z uczniami – członkami koła teatralnego „Antrakt” i przyjaciółmi. W filmie wystąpili: Filip Białyński, Gabriela Chałupnik, Mikołaj Guziak, Julia Kutereba, Sandra Majchrzak, Dorian Mela, Weronika Myszka, Antoni Napierała, Makary Nowierski oraz Adam Szafran. Na planie wspomagały ich: Julia Lewicka, Amelia Sokółka i Maria Wyrzykiewicz. Za kamerą stanęli: pani Edyta Lemiesz, Antoni Napierała oraz pani Daria Spychała. Piosenkę pt. „Patron” śpiewa szkolny chór prowadzony przez panią Hannę Janicką. Muzykę napisał pan Marek Janicki, autorką słów jest pani Hanna Janicka.

Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, KTÓRZY POMOGLI NAM W REALIZACJI TEGO FILMU!!!

Życzymy miłego seansu!
Film w linku poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=GxfIfbSt-QI

Zobacz również:

Rodzinny Kapitał Opiekuńczy, 500+.
Czytaj więcej
Regulamin konkursu plastycznego dla uczniów klas IV-VIII na najładniejszy projekt plakatu promującego IV Międzyszkolny Przegląd Teatralny „Wronieckie Kalosze”
Czytaj więcej
Wesołych świąt!!!
Czytaj więcej
Skip to content