Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszynskiego

3 maja - rocznica uchwalenia konstytucji

W sobotę, 3 maja poczet sztandarowy naszej szkoły wziął udział w uroczystych wronieckich obchodach Święta Narodowego Trzeciego Maja. 

Nasi sztandarowi: Adam Szafran, Nikola Borowska i Dominika Kasprzak pod opieką pana Michała Trofimiuka uczestniczyli w mszy świętej w intencji Ojczyzny w kościele pw. Świętej Katarzyny. Przemaszerowali ulicami miasta i złożyli kwiaty pod pomnikiem „Ku czci i chwale poległym za wolność Ojczyzny”.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności