Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszynskiego

Biwak 3b – ostatnia wyprawa

Przez dwa dni – 13 i 14 czerwca – uczniowie klasy III b biwakowali w Chojnie u pana Macieja w Gościńcu Europa. 

Dzięki wspaniałej słonecznej pogodzie mieliśmy okazję spędzić ten czas na łonie natury. Nikt się nie nudził, bo korzystaliśmy bez ograniczeń z licznych atrakcji. Oczywiście największą frajdą była kąpiel w Jeziorze Radziszewskim. Były też wieczorne podchody i pieczenie kiełbasek przy ognisku. Na podstawie wyników licznych konkurencji sprawnościowych najlepsi sportowcy uhonorowani zostali nagrodami ufundowanymi przez pana Michała.

To był bardzo mile spędzony czas. Dziękujemy Rodzicom za jego organizację.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności