Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszynskiego

Dzień Pustej Klasy w klasie 1a

W piątek, 13 czerwca obchodziliśmy Dzień Pustej Klasy. Spacerkiem dotarliśmy do Olszynek. Tam wykonaliśmy wianki z natury. Najpierw długo szukaliśmy kwiatów i innych roślin, którymi ozdabialiśmy opaski. Potem zjedliśmy śniadanie, bo jedzenie na świeżym powietrzu lepiej smakuje. Po posiłku ruszyliśmy do wspólnej zabawy. Chłopcy zagrali w piłkę nożną, a dziewczynki wykorzystały w zabawie chustę animacyjną. Wracaliśmy, idąc kładką, zrelaksowani i uśmiechnięci.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności