Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszynskiego

KOMUNIKAT

Informujemy, że piątek, 20 czerwca 2025 r. jest dniem wolnym od zajęć edukacyjnych. Szkoła zapewnia zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w ramach pracy świetlicy szkolnej, która będzie czynna od godz. 7.00 do godz. 14.30. 

Warunkiem uczestnictwa w tych zajęciach jest pobranie ze strony internetowej zgłoszenia, wypełnienie go zgodnie z zapotrzebowaniem i zwrot (skan na adres mailowy: sekretariat@sp2wronki.pl  lub osobiście do skrzynki przy drzwiach wejściowych do szkoły) w terminie do 16 czerwca 2025 r. 

 

ZGŁOSZENIE_DO_ŚWIETLICY_-_20-06-2025 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności