Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszynskiego

Pieczony ziemniak klas siódmych w „Adrenalinie”

Jak wrzesień, to tradycyjnie „pieczony ziemniak”, czyli klasowy wyjazd na kiełbaski i pyrki z ogniska oraz zabawa na świeżym powietrzu.

Klasy 7a i 7b pojechała w piątek, 20 września do parku linowego „Adrenalina” w Obornikach. Tam przeszli trasami w koronach drzew, strzelali na strzelnicy oraz zjedli kiełbaski pieczone nad ogniskiem.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności