Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszynskiego

Spotkanie z kosmetolożką w ramach doradztwa zawodowego

W tym tygodniu w ramach doradztwa zawodowego naszą szkołę odwiedziła pani kosmetolog Martyna Dembska z „Manufaktury piękna” we Wronkach.

W poniedziałek grupa dziewczyn z klas VII-VIII uczestniczyła w wykładzie dotyczącym pracy kosmetologa, ścieżce kariery w tym zawodzie, tajnikach zakładania własnego biznesu i dbania o własną skórę. 
W piątek wybrane dziewczyny, które zainteresowane są edukacją w liceum przygotowującym do podjęcia studiów w dziedzinie kosmetologii, uczestniczyły również w warsztatach praktycznych. Po pokazie i omówieniu etapów oczyszczania wodorowego uczennice pod nadzorem pani Martyny miały okazję wykonywać zabieg w parach. Przygotowały również szczegółowy wywiad z panią kosmetolog. 

Dziękujemy pani Martynie Dembskiej za wizytę w szkole, za przekazanie z pasją swojej wiedzy i za możliwość zdobycia cennego doświadczenia.

Emilia Górniak

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności