Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszynskiego

Sukcesy uczniów z SP nr 2 na ogólnopolskim konkursie chemicznym „Galileo 2025”

Uczniowie wronieckiej „Kornelówki” wykazali się dużą wiedzą z dziedziny chemii na ogólnopolskim konkursie chemicznym GALILEO 2025 organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie. 

Aż czworo uczniów zdobyło wyróżnienia w konkursie: Sandra Wachowiak zdobyła 11. miejsce w Polsce (80,77%), Michał Srech – 12. miejsce (78,85%), Olga Konenc – 13. miejsce (76,92%), a Damian Chudziak – 15. miejsce w Polsce (73,08%). Pozostali uczniowie biorący udział w konkursie (Natalia Marciniak, Zofia Nowaczkiewicz, Marianna Raś, Gabriela Dzik, Dorian Mela, Michał Szczypiorski) również wykazali się ogromną wiedzą. Każdy z uczniów uzyskał wynik powyżej 65% przy średnim wyniku w Polsce 50%, a w województwie 55,77%. Średni wynik naszej szkoły to 71,15%. 

Jesteśmy ogromnie dumni z naszych uczniów, gdyż tak licznie reprezentowali naszą szkołę, opracowywali w ramach przygotowań do konkursu wiele zagadnień wykraczających poza podstawę programową, a na konkursie oprócz wiedzy wykazali się odwagą (za poprawną odpowiedź można było uzyskać +1 punkt, a za błędną -1punkt). 

Już teraz przygotowujemy się do kolejnych konkursów.

 

Galeria zdjęć

Sukcesy uczniów z SP nr 2 na ogólnopolskim konkursie chemicznym „Galileo 2025” 5 Sukcesy uczniów z SP nr 2 na ogólnopolskim konkursie chemicznym „Galileo 2025” 4 Sukcesy uczniów z SP nr 2 na ogólnopolskim konkursie chemicznym „Galileo 2025” 3 Sukcesy uczniów z SP nr 2 na ogólnopolskim konkursie chemicznym „Galileo 2025” 2 Sukcesy uczniów z SP nr 2 na ogólnopolskim konkursie chemicznym „Galileo 2025” 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności