Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszynskiego

Wyniki konkursu geograficzno-przyrodniczego

W kwietniu odbył się Szkolny Konkurs Geograficzno-Przyrodniczy.
Konkurs skierowany był do uczniów klas V, VI, VII i VIII.

Celem konkursu było:

  • zachęcanie uczniów do poszerzania i pogłębienia swoich wiadomości dotyczących przyrody i geografii,
  • doskonalenie umiejętności przyrodniczych i geograficznych, w tym korzystania z różnorodnych źródeł informacji,
  • rozwijanie zainteresowania światem,
  • stosowanie wiedzy i umiejętności przyrodniczych i geograficznych w praktyce,
  • ukazanie użyteczności wiedzy przyrodniczej i geograficznej w życiu codziennym i działalności człowieka,
  • promowanie osiągnięć uczniów.

W konkursie wzięło udział 35 uczniów.

 

Wyniki Konkursu Geograficzno-Przyrodniczego:

„MAPA BEZ TAJEMNIC”

W kategorii klas V:

  • I miejsce – Aleksander Ludwiczak (klasa V a),
  • II miejsce – Filip Fojud (klasa V a),
  • III miejsce – Adrian Karski (klasa V a).

W kategorii klas VI:

  • I miejsce ex aequo – Zuzanna Szablewska (klasa VI a) i Natasza Fot (klasa VI a),
  • II miejsce – Wiktoria Bartol (klasa VI a),
  • III miejsce – Irmina Kubiś (klasa VI a).

„CZŁOWIEK I ŚWIAT”

W kategorii klas VII:

  • I miejsce ex aequo – Lena Wrembel (klasa VII a) i Amelia Jasnosik (klasa VII a),
  • II miejsce – Damian Chudziak (klasa VII a),
  • III miejsce – Martyna Chojan (klasa VII b).

W kategorii klas VIII:

  • I miejsce – Dorian Mela (klasa VIII a),
  • II miejsce – Jakub Łożyński (klasa VIII a),
  • III miejsce – Blanka Mela (klasa VIII a).

 

Gratulacje!!!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności