herb

Przedszkolaki w Kornelówce

W środę, 19 czerwca z inicjatywy pani Moniki Łochowicz-Paech gościliśmy w naszej Szkole przedszkolaków z Przedszkola nr 1 „Bajkowy Świat” we Wronkach.

Było nam niezmiernie miło gościć „zerówkowiczów” – przyszłych uczniów klasy pierwszej. Przedszkolaki w ramach integracji szkolno-przedszkolnej uczestniczyły razem z klasą III a w konkurencji sportowej. Było też wspólne śpiewanie piosenek przygotowanych przez nich i przez uczniów klasy III a. Nie zabrakło także wzajemnych upominków: klasa III a przygotowała je dla grupy przedszkolnej, a przedszkolaki przyszły z prezentami dla trzecioklasistów.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas 🙂

Zobacz również:

Zakończenie roku szkolnego w klasach 5-8
Czytaj więcej
Zakończenie roku szkolnego w klasach 1-4
Czytaj więcej
Klasa 2a wyrusza na Podhale
Czytaj więcej
Skip to content