Rekrutacja do klas pierwszych na rok szkolny 2022/2023

Wybierając szkołę dla swojego dziecka, drogi Rodzicu, zastanawiasz się, którą szkołę wybrać. Oferta edukacyjna Szkoły Podstawowej nr 2 we Wronkach opiera się na zainteresowaniach i potrzebach dzieci. Odwołujemy się do ich doświadczeń, dbamy o harmonijny rozwój i przygotowujemy do życia we współczesnym świecie.

Szanowny Rodzicu, odpowiedz proszę na pytania:

Oczekujesz, że Twoje dziecko będzie zdobywało wiedzę dzięki nowoczesnym metodom?

Chcesz, aby Twoje dziecko nie było tylko kolejnym numerem w dzienniku, a niepowtarzalną osobowością traktowaną indywidualnie?

Chcesz mieć dogodny dojazd i spory parking, aby bezpiecznie i szybko dowozić i odbierać dziecko?

Chcesz, aby Twoje dziecko dojrzewało harmonijnie, rozwijało swoje pasje, zainteresowania i bardzo dobrze się bawiło?

Jesteś w odpowiednim miejscu.

Witamy w Szkole Podstawowej nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego – szkole nowoczesnej, w której zawsze pamięta się o tradycjach.

Informacja o sposobach składania zgłoszeń lub wniosków

Zarządzenie Burmistrza Miasta i Gminy

Harmonogram i zasady rekrutacji