Rekrutacja

Drogi Rodzicu! Wybierając szkołę dla swojego dziecka, zastanawiasz się, którą placówkę wybrać. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego we Wronkach to idealne miejsce.

Nasza szkoła to placówka, gdzie kształcenie i rozwój ucznia są naszym priorytetem. To nie tylko miejsce nauki, ale także centrum inspiracji, gdzie każde dziecko może rozwijać swoje talenty i pasje.

Szanowny Rodzicu, odpowiedz proszę na pytania:

Oczekujesz, że Twoje dziecko będzie zdobywało wiedzę dzięki nowoczesnym metodom i w nowoczesnych pracowniach? https://sp2wronki.pl/oferta/baza-szkoly/

Chcesz, aby Twoje dziecko dojrzewało harmonijnie, rozwijało swoje pasje, zainteresowania i bardzo dobrze się bawiło?

Chcesz, aby Twoje dziecko nie było tylko kolejnym numerem w dzienniku, a niepowtarzalną osobowością traktowaną indywidualnie?

Chcesz mieć dogodny dojazd i spory parking, aby bezpiecznie i szybko dowozić i odbierać dziecko?

Jesteś w odpowiednim miejscu.

Witamy w Szkole Podstawowej nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego. Gwarantujemy wysoką jakość edukacji, wszechstronny rozwój oraz wsparcie na każdym etapie nauki.

Dołącz do naszej społeczności i razem z nami odkrywaj pasję do nauki!

Zapraszamy do obejrzenia filmu promocyjnego szkoły: