herb

XIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

W piątek, 17 listopada obchodziliśmy XIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.

Nasza szkoła dołączyła do akcji edukacyjnej, której celem jest propagowanie zabawowej formy nauczania i uczenia się matematyki. Ma ona zachęcić do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny, niecodzienny sposób. Akcja jest również okazją dla uczniów do nadrobienia „tabliczkowych” zaległości po wakacjach.

W tym dniu uczniowie mieli okazję do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w ciekawy, zabawny i niebanalny sposób. Uczniowie trenowali tabliczkę mnożenia poprzez rozwiązywanie łamigłówek i zadań grupowych. „Tabliczkowa wiedza” sprawdzana była w niecodzienny sposób – podczas krótkich egzaminów z tabliczki mnożenia. Najlepsi otrzymali tytuł Mistrza Tabliczki Mnożenia.

Gratulujemy wszystkim i życzymy powodzenia za rok.

Zobacz również:

Zakończenie roku szkolnego w klasach 5-8
Czytaj więcej
Zakończenie roku szkolnego w klasach 1-4
Czytaj więcej
Klasa 2a wyrusza na Podhale
Czytaj więcej
Skip to content