herb

Zakończenie roku szkolnego w klasach 5-8

W piątek, 21 czerwca zakończyliśmy rok szkolny i rozpoczęliśmy wakacje!

Uczniowie klas V-VIII zgromadzili się w sali gimnastycznej, by odebrać świadectwa z wyróżnieniem i nagrody Dyrektora. Gwiazdami tego dnia byli ósmoklasiści, którzy żegnali się z naszą Szkołą i swoją wychowawczynią – panią Lucyną Kurasz, a po wakacjach zaczną naukę już w innych placówkach. Weszli do sali w takt melodii poloneza, a na zakończenie dziewczyny przygotowały taneczną niespodziankę. Naszych absolwentów w wyjątkowy, zabawny sposób pożegnali uczniowie klas siódmych.

Wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom Szkoły życzymy udanych wakacji, a naszym absolwentom tego, by dalsze życie układało się po ich myśli 🙂

Zobacz również:

Zakończenie roku szkolnego w klasach 1-4
Czytaj więcej
Klasa 2a wyrusza na Podhale
Czytaj więcej
Pożegnalne spotkanie ósmoklasistów
Czytaj więcej
Skip to content