herb

Aktyw biblioteczny zaprasza :)

W piątek, 27 stycznia br. nasza szkoła będzie obchodzić Święto Patrona. Przygotowując się do tego święta, uczennice z aktywu bibliotecznego: Olga, Marianna, Zosia i Amelka z klasy V a, postanowiły zachęcić i zaprosić do naszej szkolnej biblioteki wszystkich, którzy chcą przypomnieć sobie książki Kornela Makuszyńskiego lub poznać te, których jeszcze nie czytali. Czekają na Was „Przygody Koziołka Matołka”, „Awantury i wybryki małej małpki Fiki-Miki”, „Legendy krakowskie”, „Awantura o Basię”, „Szatan z siódmej klasy”, „Panna z mokrą głową”, „Bezgrzeszne lata” oraz „Słońcem na papierze” – wesoła opowieść o Kornelu Makuszyńskim autorstwa Anny Czerwińskiej-Rydel – a także wiele innych.

Brawo, Dziewczyny!

Justyna Dojas

Zobacz również:

Święto Patrona
Czytaj więcej
Zajęcia taneczne w ferie
Czytaj więcej
Z życia świetlicy…
Czytaj więcej
Skip to content