herb

Dzień Życzliwości i Pozdrowień

         W poniedziałek, 22 listopada obchodziliśmy w naszej Szkole Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Tego dnia uczniowie uwierzyli, że w każdym z nas drzemią niewyczerpane pokłady dobra i warto okazywać komuś bezinteresowną życzliwość. Na szkolnych korytarzach pojawiły się tablice życzliwości i pozdrowień, a przerwy osładzały pyszne wypieki. W szkole królował żółty kolor – kolor słońca, kolor kojarzący się z uśmiechem, ciepłem i życzliwością – ten, kto mógł, zadbał, by w jego ubraniu pojawił się żółty akcent.

Organizatorzy: Julita Gadzińska, RSU i opiekunki: Lucyna Kurasz, Małgorzata Anioł, Martyna Bilska, Agnieszka Gołąbek, a także Iwona Kruszona

Zobacz również:

Gimnastyka, step
Czytaj więcej
Wróżby andrzejkowe IV b
Czytaj więcej
Podsumowanie projektu edukacyjnego „Las naszym dobrem” w klasie III a
Czytaj więcej
Skip to content