herb

Uczniowie klasy 2b uczestniczyli w warsztatach stolarskich w Castoramie

Klasa II b miała okazję brać udział w zajęciach technicznych „Majsterkowo” organizowanych przez Castoramę. Dzieci pod czujnym okiem pań wykonały samodzielnie krok po kroku stojak z drewna, który może posłużyć jako wieszak na kubki, biżuterię czy klucze. 

Uczniowie musieli wykazać się współpracą, cierpliwością, zręcznością i skupieniem. Wszystkie etapy pracy wykonali z ogromnym zaangażowaniem i radością. Korzystając z okazji, zwiedziliśmy Castoramę i poznaliśmy, na czym polega praca osób tam zatrudnionych. 

Następnie swoje siły i sprawność fizyczną sprawdziliśmy w Parku Trampolin. Tu również daliśmy radę i świetnie się bawiliśmy.

To był bardzo udany wyjazd. Połączyliśmy relaks ze zdobywaniem sprawności manualnych, sprawnościowych i ruchowych. Nauka poprzez zabawę!

Lucyna Salska

Zobacz również:

Sukcesy naszych uczniów podczas konkursu recytatorskiego w Chojnie 
Czytaj więcej
IV Powiatowy Konkurs Matematyczny dla uczniów klas czwartych w Szkole Podstawowej im. Jana Ostroroga w Ostrorogu
Czytaj więcej
Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym pod hasłem: „Przydrożne krzyże, kapliczki i figury mojej okolicy”
Czytaj więcej
Skip to content