herb

IV Powiatowy Konkurs Matematyczny dla uczniów klas czwartych w Szkole Podstawowej im. Jana Ostroroga w Ostrorogu

Olga Przybyszewska, Adrian Karski oraz Bronisław Radziszewski-Urban z klasy IV a w piątek, 17 maja 2024 roku dzielnie reprezentowali naszą szkołę w IV Powiatowym Konkursie Matematycznym dla uczniów klas czwartych, który odbył się w Szkole Podstawowej im. Jana Ostroroga w Ostrorogu. W konkursie udział wzięło pięćdziesięcioro uczestników, reprezentujących 16 szkół podstawowych z powiatu szamotulskiego.

Z radością informujemy, że trzecie miejsce w IV  Powiatowym Konkursie Matematycznym dla uczniów klas czwartych zajął Bronisław Radziszewski-Urban.

Gratulujemy wszystkim reprezentantom szkoły.
Życzymy kolejnych sukcesów w rozwiązywaniu matematycznych zadań i łamigłówek.

Zobacz również:

Pierwszy rajd klasy 2b
Czytaj więcej
Święto Szkoły
Czytaj więcej
Obchody Dnia Dziecka klas 1-3 w Deli Parku
Czytaj więcej
Skip to content