herb

Klasa 3a zrealizowała kolejne zadanie z ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „Z darami natury świat nie jest ponury”

Klasa III a zrealizowała kolejne zadanie z ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „Z darami natury świat nie jest ponury”.

Uczniowie z klasy III a wykonali trzecie swoje zadanie pod hasłem: „Co nam w duszy gra”. U nich grała w duszy WIOSNA. W czasie realizacji tego zadania uczniowie tej klasy pracowali metodą stacji zadaniowych: przy każdej stacji mieli do wykonania inne zadania, takie jak opisanie wybranego wiosennego przedmiotu, wypisanie wiosennych zwiastunów, pomalowanie wybranego wiosennego kwiatka, rozwiązanie wiosennej krzyżówki, odbyły się wiosenne warsztaty siania rzeżuchy – po pewnym czasie każdy z uczniów zabrał do domu wyhodowaną przez siebie roślinkę, aby zdobiła wielkanocny stół. Uczniowie poszukiwali również wiosny w parku.

Wychowawczyni: Izabela Świniarska

Zobacz również:

Klasy 6C, 7A oraz 8A zwiedzały Poznań!
Czytaj więcej
Konkurs na komiks
Czytaj więcej
Rekrutacja trwa!
Czytaj więcej
Skip to content