herb

Klasa I b w oczekiwaniu na Święto Patrona

W tym roku przypada 139. rocznica urodzin patrona naszej szkoły – Kornela Makuszyńskiego. Zgodnie z pielęgnowaną tradycją uczniowie klas pierwszych z tej okazji są uroczyście przyjmowani do grona Miłośników Twórczości Kornela Makuszyńskiego. Dzieci klasy I b już od dłuższego czasu przygotowują się do tego ważnego wydarzenia. W tym celu nauczyli się piosenki pt. „Podróż do Pacanowa”, poznali wybrane utwory pisarza, zwiedzili w szkole miejsca związane z Patronem, oglądali filmy o przygodach Koziołka Matołka, zaprojektowali i wykonali okładkę do książki pt. „120 Przygód Koziołka Matołka.”

Teraz z niecierpliwością czekamy na urodzinowy tort 🙂

Lucyna Salska

Zobacz również:

Święto Patrona
Czytaj więcej
Zajęcia taneczne w ferie
Czytaj więcej
Z życia świetlicy…
Czytaj więcej
Skip to content