herb

Klasy 4A, 5C i 6A na wycieczce w Toruniu

W piątek, 5 maja uczniowie trzech klas: IV a, V c i VI a pojechali na długo wyczekiwaną wycieczkę do Torunia. W programie ujęty był spacer z przewodnikiem po toruńskiej starówce. Uczniowie poznali gotycką architekturę, słynną krzywą wieżę. Kolejnym miejscem był pomnik Mikołaja Kopernika, dom, w którym się urodził, i katedra, w której został ochrzczony. Dużo radości dzieciom sprawiła wizyta w Piernikarni Starotoruńskiej oraz w toruńskim Domu Legend. Podczas pobytu w Toruniu uczniowie odwiedzili Planetarium, w którym poznali zagadnienia związane z Kosmosem. Nie zabrakło czasu na zakup pamiątek, toruńskich pierników i wspólnych pamiątkowych zdjęć.

Zobacz również:

Pierwszy rajd klasy 2b
Czytaj więcej
Święto Szkoły
Czytaj więcej
Obchody Dnia Dziecka klas 1-3 w Deli Parku
Czytaj więcej
Skip to content