herb

Klasy 6c, 7a oraz 8a zwiedzały Poznań!

W poniedziałek, 8 kwietnia uczniowie klas VI c, VII a oraz VIII a pod opieką pani Anety Rakowicz, pani Hanny Janickiej oraz pani Ewy Spychały wzięli udział w wycieczce do Poznania. Program wycieczki obejmował zwiedzanie Poznania z przewodnikiem oraz pobyt w Ogrodzie Botanicznym. Uczniowie zwiedzili Poznańską Katedrę z grobami pierwszych piastowskich władców, następnie spacerem przeszli przez stare koryto Warty do Poznańskiej Fary i dotarli do Starego Rynku, gdzie mieli okazję zobaczyć koziołki i usłyszeć hejnał z wieży ratusza. Następne godziny spędzili w Ogrodzie Botanicznym na szukaniu tropów oraz na ciekawych warsztatach.

Zobacz również:

Sukcesy naszych uczniów podczas konkursu recytatorskiego w Chojnie 
Czytaj więcej
IV Powiatowy Konkurs Matematyczny dla uczniów klas czwartych w Szkole Podstawowej im. Jana Ostroroga w Ostrorogu
Czytaj więcej
Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym pod hasłem: „Przydrożne krzyże, kapliczki i figury mojej okolicy”
Czytaj więcej
Skip to content