herb

Koziołek Matołek stanął już przed Szkołą!!!

Przed naszą Szkołą stanęła rzeźba Koziołka Matołka!!!

Tę najbardziej znaną postać z książek Makuszyńskiego zaprojektował i wyrzeźbił pan Eugeniusz Tacik. Sponsorem tego przedsięwzięcia jest Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 2 we Wronkach. Przetransportowaniem rzeźby do Szkoły zajął się pan Dariusz Banas, a przy jej przenoszeniu pomagali także chętni Rodzice. Całość działań koordynowała pani Iwona Kruszona. Rzeźbę przytwierdził pan Krzysztof Bartkowiak.

Wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie Koziołka jesteśmy ogromnie wdzięczni i gorąco dziękujemy 🙂

Zobacz również:

Pieczony ziemniak w „Adrenalinie”
Czytaj więcej
Pieczony ziemniak klas 5b i 4a
Czytaj więcej
Sezon jesiennych czwartków lekkoatletycznych rozpoczęty:)
Czytaj więcej
Skip to content