herb

Piątoklasiści w Dąbrowie

W poniedziałek, 19 czerwca uczniowie klas V a i V b pod opieką pań: Bożeny Turkowskiej, Elizy Paszyk, Iwony Kruszony i Małgorzaty Anioł udali się na ostatnią w tym roku szkolnym wycieczkę. W Dąbrowie – w Nadleśnictwie Pniewy czekała na nas lekcja przyrody – pan Michał Idczak przybliżył nam tajniki pracy leśniczego i uwrażliwił nas na piękno przyrody. Zdobyliśmy wiedzę o zwierzętach leśnych, ale przede wszystkim – dowiedzieliśmy się więcej o możliwościach i właściwościach leczniczych naszych rodzimych drzew. Mogliśmy też zjeść kiełbaski z ogniska oraz spędzić aktywnie czas na boisku.

Dziękujemy za tę niezwykłą lekcję 🙂

Zobacz również:

Pierwszy rajd klasy 2b
Czytaj więcej
Święto Szkoły
Czytaj więcej
Obchody Dnia Dziecka klas 1-3 w Deli Parku
Czytaj więcej
Skip to content