herb

Przekazanie władzy nowej RSU oraz podsumowanie roku szkolnego

Rok szkolny już za chwilę się skończy. Nadszedł czas na podsumowania.

Dziś podczas apelu została uroczyście przekazana władza nowej Radzie Samorządu Uczniowskiego. Podziękowaliśmy ustępującej RSU za ich pracę w tym roku szkolnym, a następnie poznaliśmy nowych członków RSU. Złożyli oni uroczystą obietnicę, że będą sumiennie wypełniać swoje obowiązki, nie zawiodą zaufania koleżanek i kolegów oraz godnie będą reprezentować naszą Szkołę. Sztandar został przekazany nowemu pocztowi sztandarowemu, poznaliśmy też członków nowego pocztu kwiatowego. Przedstawiciele nowej Rady Samorządu Uczniowskiego zadebiutują już jutro – podczas ceremonii zakończenia roku szkolnego.

W drugiej części apelu wręczono nagrody w konkursach i zawodach, które odbywały się w tym półroczu. Nasi uczniowie odnosili wielkie sukcesy, przynosili dumę nam wszystkim i zostali dziś za to nagrodzeni 🙂

Zobacz również:

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022
Czytaj więcej
Wakacje 2022
Czytaj więcej
Zakończenie roku szkolnego 2021/2022
Czytaj więcej
Skip to content